Sobota, 08.05.2021 03:49

Kraków - Ul. Juliusza Lea

Ul. Juliusza Lea

Kraków kamera na ulicę Juliusza Lea

Powyższe zdjęcia pochodzą z kamery, która została zamontowana przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie. Widok z tej kamery zdecydowanie nie oddaje uroku grodu Kraka, magicznej stolicy Małopolski, niemniej jednak ukazuje niewielki skrawek miasta.

Kraków to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Pochwalić się może kapitalnym Zamkiem Królewskim na Wawelu, jednym z największych i najpiękniejszych Rynków w Europie z Sukiennicami usytuowanymi po jego środku, a także pięknym kościołem Mariackim. Kraków to miasto, które każdy Polak powinien odwiedzić. Historyczna stolica Polski przyciąga turystów niepowtarzalnym klimatem, który szczególnie wyczuwalny jest na kosmopolitycznym, krakowskim Rynku, a także w uliczkach go okalających.

Wystarczy chociaż raz odwiedzić Kraków, aby zakochać się w tym mieście. Znakomita większość turystów, którzy chociaż raz odwiedzili historyczną stolicę Polski, wraca tutaj ponownie, i co ciekawe, przy każdej wizycie odkrywają coś nowego, coś czego nie dostrzegli wcześniej.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.5 °C (40 °F)
  • prędkość wiatru: 8.27 km/h (5.14 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 250 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Juliusza Lea w miejscowości Kraków

Ul. Juliusza Lea

Powiązane kategorie z kamerą nr 1181:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.