Poniedziałek, 24.06.2024 04:59

Kraków - Droga do Sandomierza DK 79

Droga do Sandomierza DK 79
Link źródłowy

Kraków kamera droga Sandomierz DK 79

Kamera zainstalowana została w Krakowie, a dokładniej przy Alei Jana Pawła II, usytuowanej w centralno-wschodniej części miasta. Szklany obiektyw kamery skierowany został na wschód, w stronę drogi krajowej numer 79 oraz w kierunku Sandomierza oddalonego o około 160 kilometrów.

Aleja Jana Pawła II rozpoczyna się przy skrzyżowaniu z ul. Janusza Meissnera, gdzie staje się przedłużeniem ul. Mogilskiej, zaś kończy się przy skrzyżowaniu z ulicami: Bulwarową oraz Klasztorną, natomiast dalej przedłużeniem alei Jana Pawła II jest ulica Tadeusza Ptaszyckiego. W niewielkiej (wschodniej) części aleja Jana Pawła II jest częścią drogi krajowej numer 79.

Droga krajowa numer 79 przebiega z centralnej Polski przez południowo-wschodnią, aż do południowej części kraju. Rozpoczyna się w Warszawie i biegnie przez Sandomierz, Kraków, Katowice i kończy się w Bytomiu. Podąża w większości z biegiem Wisły i przecina województwa: mazowieckie, świętokrzyskie, małopolskie oraz śląskie, a jej całkowita długość wynosi około 450 kilometrów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.6 °C (58.3 °F)
  • prędkość wiatru: 1.66 km/h (1.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Sandomierza DK 79 w miejscowości Kraków

Droga do Sandomierza DK 79

Powiązane kategorie z kamerą nr 1545:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.