Piątek, 21.06.2024 17:12

Kraków - Hotel Sheraton

Hotel Sheraton
Link źródłowy

Kraków kamera z hotelu Sheraton

Kamera została zamontowana w Hotelu Sheraton i ukazuje rozpościerający się widok z hotelowych pokoi na zamek królewski na Wawelu, Wisłę oraz najbliższą okolicę. Hotel Sheraton położony jest przy ulicy Powiśle, zaledwie kilkaset metrów od zamku oraz niecały kilometr od wejścia na Główny Rynek Starego Miasta.

Zamek Królewski na Wawelu to obowiązkowy punkt zwiedzania Krakowa. Przez stulecia zamek był centralnym ośrodkiem państwowości polskiej, a dziś wizyta w dawnej rezydencji królewskiej to niesamowita przygoda i wspaniała podróż w głąb historii naszego kraju, zarówno w czasach świetności, jak i upadku.

Na zwiedzanie Zamku Królewskiego na Wawelu warto zarezerwować sobie przynajmniej jeden dzień. W zamku mieszczą się wspaniałe Komnaty Królewskie, które ozdobione zostały oryginalnymi arrasami, sprowadzonymi przez Zygmunta Augusta. Na pierwszym piętrze mieszczą się Prywatne Apartamenty Królewskie, które warto również zobaczyć. Największa na zamku Sala Senatorska, a także Sala Poselska, są ozdobione stropem kasetonowym, na którym zostały wykonane rzeźby męskich i kobiecych głów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 29.3 °C (84.7 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 50 %
  • kierunek wiatru: 90 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hotel Sheraton w miejscowości Kraków

Hotel Sheraton

Powiązane kategorie z kamerą nr 580:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.