Sobota, 28.11.2020 14:19

Kraków - Browar Lubicz

Browar Lubicz

Kraków kamera na Browar Lubicz

Kamera, z której obraz mamy przyjemność oglądać, została zamontowana na placu budowy, gdzie realizowana jest nowa inwestycja nazwana Browar Lubicz. Nazwa inwestycji nawiązuje do miejsca, w której jest przeprowadzana, bowiem w tym miejscu, jeszcze do niedawna, stały budynki należące do browaru Goetzów. Niektóre zabytkowe obiekty zostały odrestaurowane i swoim wyglądem oraz stylem nawiązują do XIX-wiecznych budynków browaru z okresu ich świetności.

Stare poprzemysłowe zabytkowe budynki zostały zaadaptowane na cele biurowe, a także dostosowane do stworzenia nowych punktów gastronomicznych i usługowych. W pobliżu zostaną wybudowane budynki mieszkalne. Ponad połowa inwestycji została już zakończona. W trakcie budowy pozostają jeszcze cztery budynki, jeden z nich widoczny jest na obrazie z kamery.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej położenie zaledwie 800 metrów od Rynku Głównego, czyli praktycznie w samym sercu miasta. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas od Zamku Królewskiego na Wawelu oraz wielu przepięknych zabytków Starego Miasta.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3 °C (37.4 °F)
  • prędkość wiatru: 4.99 km/h (3.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 83 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Browar Lubicz w miejscowości Kraków

Browar Lubicz

Powiązane kategorie z kamerą nr 583:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.