Kamery na drogach
Mikołów ↓
- Droga do Tych DK 44
- Droga do Tych DK 44
- Kierunek Gliwice DK 44
- Kierunek Gliwice DK 44
- Droga do Katowice/Mikołów Centrum
- Droga do Katowice/Mikołów Centrum
- Droga do Gliwic DK 44
- Droga do Gliwic DK 44
Mikołów - Droga do Tych DK 44
Mikołów kamera droga do Tych DK 44
Udostępniająca powyższy obraz kamera została zamontowana w zachodniej części miasta Mikołów, tuż przy skrzyżowaniu drogi krajowej 44 oraz drogi krajowej 81. Szklane oko kamery skierowane zostało na drogę krajową nr 44, biegnącą w stronę Tych.
Przebywając w okolicy Mikołowa warto wygospodarować nieco czasu na zwiedzenie kościoła św. Mikołaja w Bujakowie, we wsi położonej na zachód od Mikołowa. Wspomniany kościół wybudowany został w 1500 roku. We wnętrzu świątyni znajduje się pochodząca z XV wieku figura Matki Boskiej. Miłośnicy przyrody z pewnością będą zachwyceniu z przyjazdu tutaj, bowiem kościół otacza Parafialny Ogród Botaniczny, w którym znajdują się rzadkie okazy roślin.
Odwiedzając Mikołów warto wygospodarować także nieco czasu na spacer po plantach. Park znajduje się przy ulicy Konstytucji 3 Maja, wyznaczającej jedną z jego granic, natomiast drugą wyznacza potok Aleksander. Park założony został w XVIII wieku.
Kamery w pobliżu
Aktualna pogoda

- temperatura: 7.4 °C (45.3 °F)
- prędkość wiatru: 3.01 km/h (1.87 mph)
- wilgotność powietrza: 50 %
- kierunek wiatru: 113 °
- zachmurzenie: 69 %
- ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa
Przykładowy obraz z kamery: Droga do Tych DK 44 w miejscowości Mikołów

Powiązane kategorie z kamerą nr 1255:
Dodaj komentarz
Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.