Poniedziałek, 04.07.2022 10:16

Katowice - Zjazd z A4 w stronę Centrum

Zjazd z A4 w stronę Centrum
Link źródłowy

Katowice kamera zjazd z A4 Centrum

A4 jest najdłuższą autostradą w Polsce. Długość wspominanej drogi wynosi ponad 670 kilometrów. Przebiega w południowej części Polski, z zachodu na wschód. Stanowi odcinek drogi międzynarodowej E40 oraz E462. A4 łączy granicę niemiecką z granicą ukraińską. Powyższe zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej tuż przy zjeździe z autostrady A4, który wiedzie w stronę centrum Katowic. Wspomniana droga przebiega na południe od centrum miasta.

Centralnym punktem Katowic jest Rynek. Został on niedawno i bardzo ładnie zrewitalizowany. Wokół fontanny ustawione zostały ławeczki, jest teraz zielono i przyjemnie. Choć jeszcze nie tak dawno katowicki Rynek wyglądał przez długi czas jak plac budowy. W 2015 roku zakończyły się wszystkie prace.

Obecnie Rynek w Katowicach zaprasza do odpoczynku i miłego spędzania czasu, a nie odstrasza. Nikt już nie ma najmniejszych wątpliwości, że Rynek w Katowicach jednak istnieje. Na miejscu funkcjonuje kawiarnia, a ozdobne drzewka nadają temu miejscu niezwykle przyjemny charakter.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 25.9 °C (78.7 °F)
  • prędkość wiatru: 4.31 km/h (2.68 mph)
  • wilgotność powietrza: 61 %
  • kierunek wiatru: 243 °
  • zachmurzenie: 6 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Zjazd z A4 w stronę Centrum w miejscowości Katowice

Zjazd z A4 w stronę Centrum

Powiązane kategorie z kamerą nr 1245:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.