Środa, 22.05.2024 23:46

Świnoujście - Uznam przeprawa Karsibór

Uznam przeprawa Karsibór
Link źródłowy

Świnoujście Uznam kamera na przeprawę promową

Komunikację pomiędzy wyspami Uznam a Wolin, na których usytuowane jest Świnoujście umożliwiają przeprawy promowe. Jest to niestety jedyny sposób przemieszczania się pomiędzy tymi wyspami, gdyż wyspa Uznam nie posiada stałego połączenia (np. mostu) z pozostałą częścią kraju.

W szczycie sezonu ruch samochodowy w Świnoujściu jest znacznie zwielokrotniony, co powoduje dość spore zatory komunikacyjne przy przeprawach promowych. Powyższy obraz z kamery ukazuje drogę wiodącą do jednej z dwóch przepraw w Świnoujściu. Przeprawa Karsibór obsługuje głównie ruch turystyczny oraz pozostałe pojazdy, które nie są zarejestrowane w Świnoujściu. Przeprawa jest darmowa, a promy kursują co 30 minut. W szczycie sezonu, zdarza się, że częściej. Prawdopodobnie każdy z turystów, któremu przyjdzie przepłynąć się promem, będzie uważał, że jest to ciekawa atrakcja, lecz po kilku dniach pobytu, szybko może stać się to irytujące aniżeli atrakcyjne.

Kamery z widokiem na ulicę i stacje przepraw promowych może i nie ukazują najciekawszego widoku, gdyż na żadnej z nich nie możemy obserwować płynącego statku, lecz obraz z tych kamer z pewnością wam się przyda podczas pobytu w Świnoujściu. Kamery z widokiem na przeprawy wyświetlają się na każdym telefonie z systemem operacyjnym IOS, Android i Windows, dzięki czemu możecie na bieżąco kontrolować długość kolejki. Zaoszczędzicie sporo czasu wiedząc, że w danym momencie czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.3 °C (61.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 90 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Uznam przeprawa Karsibór w miejscowości Świnoujście

Uznam przeprawa Karsibór

Powiązane kategorie z kamerą nr 434:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.