Czwartek, 18.07.2024 06:42

Świnoujście - Przeprawa Karsibór

Przeprawa Karsibór
Link źródłowy

Świnoujscie kamera na przeprawę Karsibór

Nie każdy turysta przybywający do Świnoujścia wie, że pomiędzy wyspą Wolin a Uznam nie ma stałego połączenia. Nad rzeką Świną nie przebiega żaden most, nie ma nawet kładki. Komunikację pomiędzy wyspami umożliwiają dwie darmowe przeprawy promowe, które funkcjonują w mieście.

Przeprawa promowa Bielik dostępna jest głównie dla mieszkańców, którzy tutaj mogą przeprawić również swój samochód. Turyści zaś, przeprawą Bielik przedostaną się na wyspę Uznam jedynie "na pieszo", bez samochodu. Urlopowicze, którzy chcą przeprawić swój samochód na wyspę Uznam, muszą skorzystać z położonej nieco dalej od centrum miasta przeprawy Karsibór, która jest również darmowa.

Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej przy przeprawie promowej Karsibór na wyspie Wolin (prawobrzeże). Obraz z tej kamery może się okazać niezwykle przydatny przed przyjazdem do Świnoujścia, a także podczas pobytu. Będziecie w stanie ocenić wielkość kolejki oczekującej na prom, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo czasu oraz paliwa. Obraz z tej kamery powinien bez problemu wyświetlić się na każdym telefonie z systemem IOS, Android i Windows.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.1 °C (60.9 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 280 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Przeprawa Karsibór w miejscowości Świnoujście

Przeprawa Karsibór

Powiązane kategorie z kamerą nr 429:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.