Środa, 22.05.2024 22:53

Świnoujście - Przeprawa centrum

Przeprawa centrum
Link źródłowy

Świnoujście kamera na przeprawę centrum

Kamera, z której obraz mamy możliwość oglądać zamontowana jest na wyspie Wolin, przy przeprawie promowej na Warszowie, dzielnicy Świnoujścia. Przeprawa Bielik przeznaczona jest głównie dla mieszkańców i ich samochodów, a także dla turystów będących "na pieszo".

W Świnoujściu znajdują się dwie przeprawy promowe. W naszym serwisie udostępniliśmy kamery z widokiem na ulice, na których tworzą się kolejki do przeprawy (7 kamer). Widoki z tych kamer, choć nie należą do najciekawszych, z pewnością okażą się pomocne przy planowaniu pobytu w Świnoujściu, a tym bardziej podczas urlopu. W sezonie letnim bardzo często czas oczekiwania na swoją kolej w kolejce do przeprawy przez rzekę Świnę może wynieść godzinę, a nawet i dłużej. Dlatego też ważne jest dokładne zaplanowanie zwiedzania miasta, aby swój wolny czas wykorzystać jak najefektywniej i nie korzystać z przeprawy w godzinach szczytu.

Warto więc przed planowaną wyprawą do Świnoujścia podglądać wszystkie kamery z przepraw i zanotować sobie godziny, w których kolejki są największe i najmniejsze. Z pewnością pomoże wam to zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także nerwów. Przeprawa Bielik przeznaczona jest głównie dla mieszkańców Świnoujścia, zaś przeprawa Karsibór dla wszystkich pozostałych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.1 °C (62.8 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Przeprawa centrum w miejscowości Świnoujście

Przeprawa centrum

Powiązane kategorie z kamerą nr 431:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.