Wtorek, 28.09.2021 11:34

Sławków - Droga do Krakowa DK 94

Droga do Krakowa DK 94
Link źródłowy

Sławków kamera droga do Krakowa DK 94

Kamera została zamontowana przy skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Okradzionowskiej w niewielkim miasteczku Sławków, w jego północnej części. Obiektyw kamery skierowany został w stronę ulicy Katowickiej, w kierunku Krakowa. Ulica Katowicka w granicach administracyjnych miasta Sławków jest częścią drogi krajowej nr 94.

Droga krajowa nr 94 jest bezpłatną alternatywą dla autostrady A4 i w znacznej części przebiega ona po starej drodze krajowej nr 4, stąd też wzięła się potoczna nazwa tej drogi - stara czwórka. Droga krajowa nr 94 przebiega aż przez 5 województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie oraz podkarpackie.

Sławków może pochwalić się nie tylko zabytkami, ale także atrakcjami przyrodniczymi. Miasteczko położone jest w malowniczej dolinie Białej Przemszy, pośród gęstych lasów, w sąsiedztwie niezwykle cennych obszarów przyrodniczych. Dzielnica Sławkowa - Chwaliboskie, częściowo leży w obszarze chronionego Parku Krajobrazowego Orle Gniazda, który z pewnością zachwyci miłośników spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.5 °C (59.8 °F)
  • prędkość wiatru: 4.62 km/h (2.87 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 93 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Krakowa DK 94 w miejscowości Sławków

Droga do Krakowa DK 94

Powiązane kategorie z kamerą nr 1262:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.