Piątek, 18.09.2020 19:02

Zakopane - Ulica Nowotarska

Ulica Nowotarska
Link źródłowy

Zakopane kamera na ulicę Nowotarską

Ulica Nowotarska jest jedną z najważniejszych arterii Zakopanego. Stanowi część drogi krajowej nr 47, która z kolei jest 40-kilometrowym fragmentem popularnej Zakopianki przebiegającej z Zakopanego do Krakowa.

Kamery skierowane na drogę, choć zazwyczaj są mało atrakcyjne, dają duże możliwości turystom, którzy na wakacje wybierają się samochodem. Praktycznie każdego roku, czy to zimą, czy latem, w szczycie sezonu, w wiadomościach możemy zobaczyć relację z zakorkowanej Zakopianki, i szczerze mówiąc - jest to po prostu dramat. Kilkugodzinne oczekiwanie w nagrzanym samochodzie nie należy do najprzyjemniejszych, i tutaj z pomocą przychodzą kamery drogowe, które dają możliwość podglądania sytuacji na drodze.

Na kilka dni przed planowanym wyjazdem, warto o różnych godzinach podejrzeć kamery, aby zweryfikować stan zakorkowania dróg i zaplanować wyjazd z domu tak, aby na miejsce dojechać w godzinach, kiedy korki są najmniejsze. Osobiście, wolelibyśmy zatrzymać się gdzieś przed Zakopanem, posiedzieć na trawie i przeczekać korki, niż czas ten spędzić w nagrzanym przez słońce aucie. Niestety zimą, tylko dobra kalkulacja czasu podróży, może nas przed tym ochronić.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.8 °C (51.4 °F)
  • prędkość wiatru: 6.6 km/h (4.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 62 %
  • kierunek wiatru: 60 °
  • zachmurzenie: 11 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1026 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Nowotarska w miejscowości Zakopane

Ulica Nowotarska

Powiązane kategorie z kamerą nr 704:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.