Czwartek, 25.04.2024 00:34

Kamery w powiecie tatrzańskim (21)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Powiat tatrzański - opis

Powiat tatrzański położony u podnóża Tatr w województwie małopolskim, z głównym miastem Zakopanem. Kilka milionów turystów rocznie odwiedza tą cześć Polski, amatorzy białego szaleństwa, wędrówek, gór, malowniczych widoków.

Idealne miejsce do spędzenia aktywnego wypoczynku - do dyspozycji na terenie powiatu są wyciągi krzesełkowe i orczykowe, wyznaczonych jest wiele szlaków pieszych a najciekawsze z nich, to droga na Halę Gąsienicową, Czarny Staw Gąsienicowy, szlak przez Czerwone Wierchy do Doliny Kościeliskiej. Przygotowany został "Tatrzański Szlak Rowerowy", który niewątpliwie przypadnie do gustu miłośnikom dwóch kółek.

Szukając nowych smaków, warto wybrać się "Szlakiem Oscypka", którym dotrzemy do najpopularniejszych baców, gdzie uraczyć podniebienie można oscypkiem, bundzem i poznać sposób w jaki wyrabia się lokalne przysmaki. Wiele zabudowań w Zakopanem ma charakter zabytkowy, dzięki czemu choć po części zachowany jest klimat drewnianych domów. Na terenie Powiatu Tatrzańskiego organizowanych jest wiele imprez kulturalnych, miedzy innymi : Wielka Majówka Tatrzańska, Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich.

W serwisie dostępne są kamery na żywo z powiatu tatrzańskiego. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.