Niedziela, 26.03.2023 10:17

Zakopane - Nowotarska przy Jana Pawła II

Nowotarska przy Jana Pawła II
Link źródłowy

Zakopane kamera na Nowotarskiej przy Jana Pawła II

Każdego roku ponad milion turystów odwiedza Zakopane, część z nich do stolicy Podhala przyjeżdża autobusem lub pociągiem, lecz wielu turystów decyduje się na podróż samochodem. W przypadku tak turystycznie popularnego miasta jak Zakopane, podróż samochodem może nie być najlepszym rozwiązaniem. Ot, chociażby ze względu na to, że w szczycie sezonu miasto, a nawet droga wjazdowa/wyjazdowa z Zakopanego jest po prostu zakorkowana.

Dzięki kamerom, które przekazują obraz w formie zdjęcia, każda osoba posiadająca telefon z systemem Windows, Android lub iOS może sprawdzić, co się aktualnie dzieje np. na popularnej Zakopiance. Powyższy obraz z kamery, powinien bez problemu ukazać się na każdym smartfonie. Na zdjęciach widoczna jest ulica Nowotarska, kamera skierowana jest w stronę ronda Romana Dmowskiego.

Od ronda Romana Dmowskiego odchodzą cztery drogi, a mianowicie ulica Nowotarska i jej dalsza część za rondem (drugi zjazd), a także ulica Powstańców Śląskich (pierwszy zjazd) oraz ulica Jana Pawła II (droga osiedlowa - trzeci zjazd). Kolejność ulic odchodzących od ronda, została opisana z perspektywy ulicy Nowotarskiej, od strony wjazdu do Zakopanego, gdzie usytuowana jest kamera.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.7 °C (44.1 °F)
  • prędkość wiatru: 7.19 km/h (4.47 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 278 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1004 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Nowotarska przy Jana Pawła II w miejscowości Zakopane

Nowotarska przy Jana Pawła II

Powiązane kategorie z kamerą nr 707:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.