Poniedziałek, 29.05.2023 03:22

Zakopane - Krupówki

Krupówki

Zakopane kamera na żywo z Krupówek

Bardzo fajna kamerka, która pozwala nam zobaczyć co się dzieje aktualnie na Krupówkach. W serwisie udostępniliśmy już jedną kamerę z Krupówek, w opisie której potępiliśmy wszechobecne, szpecące szyldy, niszczące atmosferę tego miejsca i ujmujące uroku pięknym, drewnianym, zabytkowym budynkom. Zapraszamy do jej podejrzenia i podzielenia się opinią.

Na Krupówkach spotkamy "misia", możemy przejechać się dorożką, zrobić zakupy, zjeść regionalne dania (i nie tylko) oraz możemy poznać część historii Podhala w Muzeum Tatrzańskim im. dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem. W muzeum znajdziemy okazy skał i minerałów, poznamy występującą w Tatrach faunę i florę oraz historię kultury górali podtatrzańskich. Warto również zobaczyć najstarszą rzymskokatolicką świątynie w Zakopanem położoną przy Krupówkach, wybudowaną w stylu neoromańskim.

Krupówki to swoiste centrum Zakopanego, znajdziemy tu praktycznie wszystko. Począwszy od poczty, sklepów spożywczych oraz karczm góralskich aż po restauracje typu fast food, okulistę, kantor czy nawet sklepy z ubraniami. Czy uważacie, że jest to odpowiednie miejsce dla restauracji typu fast food lub też sklepów z ubraniami? Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami na ten temat w komentarzach poniżej. Kamera nadaje obraz z około dziesięciominutowym opóźnieniem.

Przykładowy obraz z kamery: Krupówki w miejscowości Zakopane

Krupówki

Powiązane kategorie z kamerą nr 231:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.