Czwartek, 18.07.2024 01:00

Warszawa - Złota 44

Złota 44
Link źródłowy

Warszawa kamera na apartamentowiec Złota 44

Ekskluzywny wieżowiec widoczny z kamery usytuowanej w Warszawskim Śródmieściu to Złota 44. Mogłoby się wydawać, iż budynek pełni funkcję biurowca, jednak ten potężny, liczący 192 metry wysokości obiekt to luksusowy apartamentowiec.

Złota 44 należy do najwyższych wieżowców mieszkalnych Europy. Spektakularna konstrukcja liczy 52 piętra, we wnętrzu mieści się 266 apartamentów. Mieszkania znajdujące się w budynku mają być wyposażone w system automatuki domowej umożliwiającej sterowanie oświetleniem, żaluzjami, klimatyzacją i ogrzewaniem. Z apartamentów będzie można także dokonać zdalnego zamówienia posiłków i usług ze znajdujących się na niższych piętrach lokali usługowo-handlowych.

Ciekawym rozwiązaniem są karty magnetyczne, służące do korzystania z windy, właściciel mieszkania otrzyma własną kartę, która umożliwi mu wjazd na zamieszkiwane przez niego piętro. Jak widać, w takich apartamentowcach, nie uwzględnia się możliwości utrzymywania kontaktów z sąsiadami, nie mówiąc o odwiedzinach na popołudniowe pogawędki.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.4 °C (68.6 °F)
  • prędkość wiatru: 10.8 km/h (6.71 mph)
  • wilgotność powietrza: 67 %
  • kierunek wiatru: 280 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Złota 44 w miejscowości Warszawa

Złota 44

Powiązane kategorie z kamerą nr 524:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.