Czwartek, 18.07.2024 00:08

Kamery w Warszawie (16)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Warszawa - opis

Warszawa to przede wszystkim największe polskie miasto, gdzie historia współgra ze współczesnością oraz różnorodnością kulturową. Stolica polski położona jest w centralnej części województwa mazowieckiego. Zagłębie biznesowe i studenckie, przez które codziennie przetacza się kilkanaście tysięcy turystów.

Nie ważne w jaki sposób znajdziemy się w Warszawie, czy to samochodem, samolotem lub pociągiem, po wyjściu ze swojego środka transportu rzucają się w oczy od razu tłumy ludzi, często tandetne reklamy i w wielu miejscach mało zachęcające brudne ulice. Warszawa ma wiele twarzy, jedną z nich jest wspaniała starówka, na której praktycznie od samego rana do późnych godzin wieczornych spotkać możemy licznych warszawiaków oraz turystów oddających się jedzeniu przysmaków z restauracji tu położonych i "pstrykających" sobie zdjęcia. Zaś z drugiej strony to sztampowe, zalane betonem blokowiska oraz straszny nieład architektoniczny, tłumy często niezadowolonych (a może po prostu nieuśmiechniętych) ludzi oraz wszechobecny gwar i niesamowite korki na ulicach. Każdy Polak powinien chociaż raz w życiu odwiedzić Warszawę, gdyż jest tu wiele zabytków, które warto zwiedzić i zobaczyć oraz chociaż przez chwilę poczuć warszawski klimat.

Warszawa jest miastem, które się kocha lub nienawidzi. Nie można go trochę lubić lub trochę nie, jest to specyficzne miejsce, gdzie praktycznie każdy biegnie z teczką, kawą w ręku, z telefonem przy uchu.  Wszechobecne korki, tłumy ludzi nie każdemu odpowiadają, lecz jest to wpisane w charakterystykę dużego miasta i to się już nigdy nie zmieni.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.