Piątek, 21.06.2024 16:48

Warszawa - Ulica Świętokrzyska

Ulica Świętokrzyska

Warszawa kamera na ulicę Świętokrzyską

Widoczne dzięki kamerze zlokalizowanej na Warsaw Financial Center skrzyżowanie to punkt przecięcia ulicy Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Znajduje się ono w dzielnicy Śródmieście. Budynek, w którym znajduje się kamera, jest położony przy skrzyżowaniu ulicy Świętokrzyskiej z Emilii Plater.

Ulica Świętokrzyska rozciąga się od ulicy Mikołaja Kopernika po rondo ONZ. Pod drogą, stanowiącą jedną z ważniejszych tras Warszawy, przebiega linia metra M2. Znajdują się tu przystanki Rondo ONZ, Świętokrzyska i Nowy Świat-Uniwersytet. Wśród ważnych obiektów zlokalizowanych przy Świętokrzyskiej wymienić można gmach Ministerstwa Finansów, NBP i XXXVII gimnazjum im. Jarosława Dąbrowskiego. Przy trasie, na wysokości Pałacu Kultury znajduje się zachęcający do spacerów Park Świętokrzyski.

Marszałkowska rozciąga się od Placu Unii Lubelskiej po położony 3,5 km dalej Plac Bankowy. Jest ważną arterią usprawniającą komunikację z północy na południe Warszawy. Znajdujące się tu istotne obiekty to Teatr Polonia, kamienica Taubenhausa, Ambasada Danii i Ogród Saski.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 28 °C (82.5 °F)
  • prędkość wiatru: 2.48 km/h (1.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 38 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Świętokrzyska w miejscowości Warszawa

Ulica Świętokrzyska

Powiązane kategorie z kamerą nr 522:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.