Poniedziałek, 24.06.2024 05:46

Koronowo ↓

Koronowo - Droga do Bydgoszczy DK 25

Droga do Bydgoszczy DK 25
Link źródłowy

Koronowo kamera droga do Bydgoszczy DK 25

Powyższe zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej przy drodze krajowej nr 25, na jej 129 kilometrze. Droga krajowa nr 25 łączy Koszalin (Pomorze) z aglomeracją wrocławską. DK 25 biegnie prawie, że równolegle do DK 11 i przecina ją w dwóch miejscach. DK 11 łączy Pomorze Środkowe z aglomeracją katowicką. Obiektyw kamery skierowany został w stronę Bydgoszczy.

W Koronowie warto się zatrzymać chociażby na chwilę. Choć miejscowość jest stosunkowo niewielka, pochwalić się może licznymi zabytkami. Niezwykle ciekawym i bardzo okazałym zabytkiem, który warto zobaczyć, jest Bazylika Mniejsza pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Świątynie charakteryzują dwa style: barokowy (liczne kapliczki boczne) oraz gotycki (nawy boczne wraz z prezbiterium przykrywają gotyckie sklepienia).

Koronowo to popularna miejscowość wśród mieszkańców Bydgoszczy i okolic, bowiem na miejscu działają liczne ośrodki wypoczynkowe, plaże i przystanie. Ponadto przez miasteczko przebiega kilka ciekawych szlaków pieszych i rowerowych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.6 °C (54.6 °F)
  • prędkość wiatru: 5.84 km/h (3.63 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 298 °
  • zachmurzenie: 47 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Bydgoszczy DK 25 w miejscowości Koronowo

Droga do Bydgoszczy DK 25

Powiązane kategorie z kamerą nr 1229:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.