Poniedziałek, 15.07.2024 01:53

Gorzów Wielkopolski - Centrum Edukacji Artystycznej

Centrum Edukacji Artystycznej
Link źródłowy

Gorzów Wielkopolski kamera na Centrum Edukacji Artystycznej

Widoczny na obrazie z kamery budynek, to Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonii Gorzowskiej. Obiekt położony jest przy ulicy Dziewięciu Muz 10. Jego budowa została zrealizowana dzięki środkom z Unii Europejskiej i budżetu miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Obecnie w budynku znajduje się sala ze zmienną akustyką i możliwością rejestracji dźwięku, która jest w stanie pomieścić aż 600 widzów oraz sala kameralna na 150 miejsc. Ponadto na terenie obiektu znajdują się sale do prób sekcyjnych, wyposażone zaplecze dla artystów, a także dzieciniec wypoczynkowy. Istnieje również możliwość wynajęcia sal konferencyjnych z pomieszczeniami administracyjnymi. Dodatkowym atutem obiektu jest wielopoziomowy parking mieszczący 400 samochodów. Budynek CEA został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Gorzowska filharmonia jest najmłodsza w Polsce. Była długo wyczekiwana przez licznych mieszkańców Gorzowa, którzy nie mieli szansy rozwijać swojego talentu muzycznego. Dziś jest to profesjonalna przestrzeń koncertowa z zawodową orkiestrą, która stanowi dodatkową atrakcję turystyczną.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.6 °C (61.9 °F)
  • prędkość wiatru: 2.01 km/h (1.25 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 167 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Centrum Edukacji Artystycznej w miejscowości Gorzów Wielkopolski

Centrum Edukacji Artystycznej

Powiązane kategorie z kamerą nr 665:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.