Poniedziałek, 15.07.2024 01:14

Miasta z Kamerami ↓

Kamery w powiecie Gorzów Wielkopolski (7)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Powiat Gorzów Wielkopolski - opis

Gorzów Wielkopolski to miasto na prawach powiatu, największe miasto województwa lubuskiego, a także ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy i turystyczny regionu. W podaniach historycznych pierwsza wzmianka na temat dzisiejszego miasta pojawia się we wczesnym średniowieczu, w czasach kiedy osada znajdowała się pod panowaniem Polan.

Gorzów Wielkopolski jest świetnie przygotowany do podjęcia turystów przybywających do miasta. W zależności od naszych upodobań, a także możliwości finansowych, do wyboru mamy hotele oferujące wysoki standard lub przytulne i kameralne pokoje gościnne oraz pensjonaty. Najtańszym i najmniej komfortowym rozwiązaniem, lecz cieszącym się dużą popularnością wśród studentów i grup znajomych są hostele, w których zazwyczaj pokoje są kilkunastoosobowe.

Na zwiedzanie miasta warto zarezerwować sobie minimum trzy dni. Przy krótkich pobytach warto jeszcze przed wyjazdem, na kartce spisać sobie miejsca i obiekty, które koniecznie chcemy zobaczyć, a następnie według mapy zaplanować kolejność zwiedzania. Gorzów Wielkopolski to miasto o przecudownej atmosferze, która jest tworzona przez liczne zabytki i miejskie tereny zielone mogące stanowić wspaniałe miejsce odpoczynku od zgiełku dużego, wojewódzkiego miasta.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.