Środa, 22.05.2024 22:52

Dębno - Deptak przy ul. Spacerowej

Deptak przy ul. Spacerowej
Link źródłowy

Dębno kamera IP na deptak przy ul. Spacerowej

Kamera, z której zdjęcia mamy okazję oglądać została zamontowana na budynku usytuowanym przy ulicy Adama Mickiewicza 13, a jej obiektyw został skierowany na deptak wiodący wzdłuż Jeziora Lipowo, które położone jest praktycznie w samym centrum miasta. Dębno stanowi doskonałą propozycję dla turystów spragnionych wypoczynku nad wodą, bowiem oprócz Jeziora Lipowo, mieszkańcy i turyści mają do dyspozycji siedem jezior położonych w granicach gminy Dębno.

Niesłychanie popularnym, lecz nie największym jeziorem jest właśnie Lipowo otoczone przytulnym parkiem miejskim. Na jego wschodnim brzegu usytuowana jest niewielkich rozmiarów plaża, zaś tuż obok funkcjonuje Ośrodek Sportu i Rekreacji, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego. Kolejnym dość popularnym, i położonym w niewielkiej odległości od centrum miasta zbiornikiem wodnym, jest Jezioro Duszatyń, usytuowane przy południowej granicy Dębna. Tuż obok jeziora wytyczone zostało doskonałe miejsce do biwakowania i urokliwa plaża. Miłośników zabytkowych obiektów z pewnością zaciekawi górująca nad jeziorem leśniczówka wzniesiona w 1920 roku.

Ponadto w granicach gminy Dębno znajduje się jeszcze 5 jezior z wyznaczonymi kąpieliskami. Na zachód od miasteczka znajduje się największe jezioro na terenie gminy - Ostrowieckie, zaś na północnym-wschodzie usytuowane są jeziora Postne i Dolskie, leżące opodal miejscowości Dolsk. Najczystszym jeziorem w gminie jest jezioro Czaple położone na północnym-zachodzie od Dębna.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.7 °C (62.1 °F)
  • prędkość wiatru: 3.48 km/h (2.16 mph)
  • wilgotność powietrza: 98 %
  • kierunek wiatru: 186 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Deptak przy ul. Spacerowej w miejscowości Dębno

Deptak przy ul. Spacerowej

Powiązane kategorie z kamerą nr 871:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.