Poniedziałek, 15.07.2024 00:43

Biały Dunajec - Zakopianka

Zakopianka
Link źródłowy

Biały Dunajec kamera na Zakopiance

Przed nami roztacza się widok na trasę prowadzącą z Krakowa do Zakopanego. Popularna Zakopianka, na widocznym z kamery odcinku, przebiega przez niewielką podhalańską miejscowość Biały Dunajec położoną w malowniczym otoczeniu wzgórz i lasów. Ta niewielka miejscowość stanowi świetną bazę wypadową na wycieczki w otaczające ją góry.

Zakopianka jest jedną z najczęściej wspominanych w polskich wiadomościach tras, nie z racji na jej piękno czy idealną nawierzchnię, ale z powodu korków, które tworzą się na niej podczas każdego długiego weekendu. Z racji na dużą ilość aut wypełnionych turystami, którymi przemierzają Zakopiankę, przez większość drogi otoczeni jesteśmy reklamami, proponującymi nam najlepsze noclegi, najlepsze jedzenie, najlepsze trasy turystyczne i najlepsze stacje narciarskie.

Można by się spodziewać, że w tym regionie wszystko jest najwspanialsze. Jednak zdarza się, że za piękną reklamą kryją się usługi niskiej jakości. Kolejnym i ogromnym problemem Zakopanego są wszędobylscy naciągacze oferujące "lokalne produkty" Made in China, tym samym zabijając swój rodzimy biznes.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17 °C (62.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0.74 km/h (0.46 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 109 °
  • zachmurzenie: 37 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Zakopianka w miejscowości Biały Dunajec

Zakopianka

Powiązane kategorie z kamerą nr 755:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.