Czwartek, 18.07.2024 07:07

Toruń - Czerwona Droga

Czerwona Droga
Link źródłowy

Toruń kamera na Czerwoną Drogę

Czerwona Droga to ulica będąca krótkim fragmentem drogi krajowej numer 80 przebiegającej przez Toruń. Ulica swój bieg rozpoczyna przy skrzyżowaniu z Aleją Jana Pawła II, i kończy się zaledwie 280 metrów dalej przy skrzyżowaniu z Aleją Solidarności, przechodząc w ulicę Odrodzenia. Droga krajowa nr 80 stanowi jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta.

Toruń to średniej wielkości miasto, na którego zwiedzanie warto zarezerwować sobie co najmniej 3-4 dni. Przed wyjazdem warto dokładnie zaplanować trasę zwiedzania. Niesamowicie pomocny okazać się może papierowy przewodnik, który zakupić można w punkcie Informacji Turystycznej oraz wielu kioskach. Do najważniejszych zabytków Torunia należy Ratusz Staromiejski, Pomnik Flisaka, Krzywa Wieża, Brama Mostowa, bardzo dobrze zachowane mury obronne, a także Brama Żeglarska i Klasztorna.

Dużym atutem miasta Toruń jest to, że większość zabytków znajduje się bardzo blisko siebie, głównie w obrębie Starówki. Dobrym sposobem na zwiedzanie miasta okazać się może podążanie trasą turystyczną wyznaczoną przez włodarzy miasta. Trasa długa obejmuje ponad trzydzieści obiektów do zwiedzania, zaś trasa krótka swoim zasięgiem obejmuje 22 obiekty.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.3 °C (65 °F)
  • prędkość wiatru: 5.65 km/h (3.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 64 %
  • kierunek wiatru: 282 °
  • zachmurzenie: 27 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Czerwona Droga w miejscowości Toruń

Czerwona Droga

Powiązane kategorie z kamerą nr 604:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.