Poniedziałek, 15.07.2024 01:02

Tarnowskie Góry - Droga do Bytomia DK 78

Droga do Bytomia DK 78
Link źródłowy

Tarnowskie Góry droga do Bytomia DK 78

Kamera została zamontowana na terenie miasta Tarnowskie Góry, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 78 z drogą krajową nr 11. Szklane oko kamery skierowane zostało w stronę Bytomia. Droga krajowa nr 78 wiedzie z Chałupek do Chmielnika, natomiast droga krajowa nr 11 bierze swój początek w województwie śląskim i kończy swój bieg w województwie zachodniopomorskim.

Tarnowskie Góry to miejscowość położona w województwie śląskim, na samym krańcu GOP, czyli Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Historia Tarnowskich Gór sięga początków XVI wieku. Wówczas na terenie obecnego miasta powstały pierwsze osady górnicze. Choć historia Tarnowskich Gór ściśle związana jest z przemysłem, to miasteczko pochwalić się może ciekawymi zabytkami i miejscami.

Do najważniejszych atrakcji Tarnowskich Gór należy zaliczyć Sztolnię Czarnego Pstrąga, która znajduje się na Szlaku Zabytów Techniki Województwa Śląskiego, a także ciekawą Zabytkową Kopalnię Rud Srebronośnych, gdzie wytyczone zostały podziemne trasy turystyczne.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.5 °C (65.2 °F)
  • prędkość wiatru: 3.32 km/h (2.06 mph)
  • wilgotność powietrza: 96 %
  • kierunek wiatru: 70 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Bytomia DK 78 w miejscowości Tarnowskie Góry

Droga do Bytomia DK 78

Powiązane kategorie z kamerą nr 1271:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.