Środa, 04.10.2023 16:04

Rzeszów - Fontanna Multimedialna

Fontanna Multimedialna
Link źródłowy

Rzeszów kamera na fontannę multimedialną

Niewątpliwie obraz z tej kamery ukazuje piękną, zieloną i spokojną część Rzeszowa. Mogłoby się wydawać, że są to obrzeża stolicy województwa podkarpackiego, lecz nic bardziej mylnego. Ten zielony skwer z usytuowaną po środku fontanną multimedialną położony przy Alei Lubomirskich, zaledwie 750 metrów od Starego Miasta, w jego centralnej części Starego Rynku.

Na zdjęciach z kamery widoczna jest wcześniej wspomniana fontanna multimedialna. Oficjalne otwarcie fontanny miało miejsce 17 sierpnia 2013 roku. Pierwszy pokaz zgromadził ponad 10 tysięcy osób, a całe widowisko opierało się na zintegrowanej grze świateł, muzyki, wody i laserów. Multimedialne pokazy specjalne odbywają się w każdą sobotę od maja, do 6 czerwca włącznie o godzinie 21, zaś od 13 czerwca do ostatniej soboty lipca o godzinie 21.30. Natomiast od pierwszej soboty sierpnia, do 3 października specjalne pokazy multimedialne odbywają się w różnych godzinach, dlatego też warto wcześniej sprawdzić harmonogram pokazów.

Po prawej stronie obrazu z kamery widoczny jest Letni Pałac Lubomirskich, zaś zanim usytuowany jest Zamek Lubomirskich. W oddali widoczna jest Hala Podpromie, znana również jako Regionalne Centrum Widowiskowo-Sportowe im. Jana Strzelczyka.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.7 °C (63.9 °F)
  • prędkość wiatru: 9.11 km/h (5.66 mph)
  • wilgotność powietrza: 53 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 994 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Fontanna Multimedialna w miejscowości Rzeszów

Fontanna Multimedialna

Powiązane kategorie z kamerą nr 625:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.