Środa, 16.06.2021 13:28

Łódź - Ulica Zachodnia

Ulica Zachodnia
Link źródłowy

Łódź kamera na ulicę Zachodnią

Kamera została zamontowana w pobliżu skrzyżowania ulicy Zachodniej z Drewnowską. Ulica Zachodnia położona jest w samym centrum Łodzi. Swój bieg rozpoczyna przy targowisku "Dolna" i ciągnie się na nieco ponad 2 kilometry na południe, przechodząc w ulicę Kościuszki, od skrzyżowania z ulicą Zieloną.

Po lewej stronie obrazu z kamery widoczna jest część, znanego na całą Polskę, łódzkiego Centrum Handlowego Manufaktura. Dziś, obok ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura jest jedną z najważniejszych wizytówek miasta. To co odróżnia Manufakturę od pozostałych centrów handlowych to fakt, iż mieści się w starym budynku fabryki. Obiekt został odnowiony ze smakiem. Wnętrze pofabrycznych budynków zostało całkowicie zmodernizowane i przystosowane do potrzeb centrum handlowego, natomiast z zewnątrz pozostała czerwona, nieotynkowana cegła, która idealnie wpisuje się w historyczny klimat miasta.

Manufaktura z pewnością będzie miejscem, które kobiety będą chciały odwiedzić. Na ogromnej powierzchni mieści się około trzystu markowych sklepów i butików z odzieżą, a także liczne kawiarnie i restauracje. Ponadto na terenie centrum handlowego znajduje się także kino, kręgielnia, centrum wspinaczkowe oraz Muzeum Sztuki w Łodzi. W ciągu zaledwie kilku lat funkcjonowania, Manufaktura stałą się bardzo ważnym punktem na turystycznej mapie stolicy województwa łódzkiego.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24.5 °C (76.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.97 km/h (3.09 mph)
  • wilgotność powietrza: 56 %
  • kierunek wiatru: 30 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Zachodnia w miejscowości Łódź

Ulica Zachodnia

Powiązane kategorie z kamerą nr 651:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.