Poniedziałek, 15.07.2024 00:06

Łódź - Skrzyżowanie Marszałków

Skrzyżowanie Marszałków
Link źródłowy

Łódź kamera na Skrzyżowanie Marszałków

Kamera została zamontowana prawdopodobnie na elewacji budynku mieszkalnego położonego przy ulicy Piłsudskiego 72. Szklane oko kamery skierowane jest na tak zwane "Skrzyżowanie Marszałków", czyli miejsce, w którym krzyżuje się Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego i Aleja Marszałka Śmigłego-Rydza.

Chyba nie ma nic gorszego, niż uczucie uciekającego czasu, szczególnie podczas urlopu, a tym bardziej, kiedy stoimy w korku. A to niestety może spotkać każdego turystę przybywającego do stolicy województwa łódzkiego w 2015 roku. Ze względu na przebudowę kilku skrzyżowań w mieście, w tym skrzyżowania na głównej arterii miasta - Alei Józefa Piłsudskiego.

Nad skrzyżowaniem marszałków miał zostać wybudowany podwieszany wiadukt, który teoretycznie powinien skrócić czas przejazdu o 10 minut. Pomysł został jednak odrzucony po licznych głosach krytyki, a do tego doszedł jeszcze sprzeciw mieszkańców Łodzi. Wiadukt zniszczyłby krajobraz miasta, a mieszkania w blokach położonych w jego okolicach, straciłby by na wartości, gdyż obiekt zasłoniłby widok z wielu okien mieszkań.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.7 °C (67.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Skrzyżowanie Marszałków w miejscowości Łódź

Skrzyżowanie Marszałków

Powiązane kategorie z kamerą nr 641:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.