Niedziela, 26.03.2023 11:19

Łódź - Centrum Handlowe Sukcesja

Centrum Handlowe Sukcesja

Łódź kamera na Centrum Handlowe Sukcesja

Kamera, przekazująca obraz na żywo, została skierowana w stronę powstającego nowego Centrum Handlowego Sukcesja w Łodzi. Inwestycja realizowana jest u zbiegu ulic Al. Politechniki i Rembilińskiego.

Centrum Handlowe Sukcesja z pewnością będzie się wyróżniać na tle pozostałych galerii handlowych w Łodzi. Sukcesja to tak zwane "zielone" centrum handlowe, które będzie przyjazne środowisku, ale także pozwoli ograniczyć zużycie mediów, a to bezpośrednio przełoży się na mniejsze rachunki w każdym z lokali. Nowe centrum handlowe przyniesie nie tylko korzyści ekologiczne, ale i również ekonomiczne. Nowoczesny system oświetlania przyczyni się do znacznego, bo 35% obniżenia rachunków za zużycie energii elektrycznej, w porównaniu do standardowych rozwiązań. A oszczędności i ekologicznych rozwiązań, związanych chociażby z użyciem wody, a także pozostałych mediów, ma być o wiele więcej.

Głosy mieszkańców Łodzi i okolic na temat budowy nowego centrum handlowego są podzielone. Wielu mieszkańców uważa, że w mieście jest już dużo wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, lecz dużo to pojęcie względne. A o tym, czy CH Sukcesja będzie świeciła pustkami, czy może będzie wypełniona po brzegi, zależy tylko od nas samych, klientów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.7 °C (45.8 °F)
  • prędkość wiatru: 15.72 km/h (9.77 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 250 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Centrum Handlowe Sukcesja w miejscowości Łódź

Centrum Handlowe Sukcesja

Powiązane kategorie z kamerą nr 655:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.