Piątek, 22.09.2023 14:44

Łeba - Domki letniskowe

Domki letniskowe
Link źródłowy

Łeba kamera na domki letniskowe

Przed nami widok z jednej z dwóch kamer usytuowanych na terenie campingu "Przymorze" znajdującego się w północno-wschodniej części Łeby, przy ulicy Nadmorskiej 9. Obraz przedstawia budynek recepcji (po lewej) oraz bramę wjazdową (w centralnej części) a także fragment budynku sanitarnego znajdującego się lekko na prawo.

Spędzenie wakacji w ośrodku campingowym jest świetną formą wypoczynku, zwłaszcza z dziećmi. Noclegi w namiocie mogą być dla najmłodszych wspaniałym, nietypowym doświadczeniem i wesołą przygodą, którą będą mogły podzielić się z rówieśnikami po powrocie z wakacji. Ci, którzy wolą wygody, mogą zdecydować się na wypoczynek w dostępnych tu drewnianych domkach.

Czas spędzony w ośrodku umili plac zabaw, świetlica i boisko zlokalizowane na terenie rekreacyjnym. W gorące dni ochłodę przyniesie kąpiel w oddalonym jedynie o kilkaset metrów morzu. Wypoczynek w tak malowniczym miejscu może być źródłem wielu wspaniałych wspomnień, a ośrodek może stać się miejscem zawarcia przyjaźni na całe życie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22 °C (71.6 °F)
  • prędkość wiatru: 7.47 km/h (4.64 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 287 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Domki letniskowe w miejscowości Łeba

Domki letniskowe

Powiązane kategorie z kamerą nr 481:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.