Środa, 24.04.2024 23:53

Łeba - Deptak

Deptak
Link źródłowy

Łeba kamera online na deptak

Łeba to bez wątpienia jedna z największych i najpiękniejszych, a także najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych nad polskim morzem. Miasto położone jest w województwie pomorskim, przy ujściu rzeki Łeby do morza, pomiędzy Jeziorem Łebsko, a Gardno.

Łeba swoją renomę zawdzięcza przede wszystkim wspaniałym walorom naturalnym i mikroklimatycznym, a także doskonałej infrastrukturze turystycznej. Obok piaszczystej i szerokiej plaży, najpopularniejszym miejscem w Łebie jest ulica Kościuszki, która obecnie jest ładnie urządzonym deptakiem. Na zdjęciach z kamery widoczna jest jedynie jego niewielka część. Niestety nie jest widoczna, niedawno tutaj ustawiona, ławeczka z pieskiem. Ławeczka postawiona została we wrześniu 2013 roku dla upamiętnienia mieszkanki Łeby - Danuty Hryniewicz, doktora nauk weterynaryjnych.

W sierpniu 2011 roku w Łebie, na deptaku, otwarto pierwszą w Polsce Aleję Prezydentów. Uroczyste otwarcie alei zostało przeprowadzone przez Jadwigę Kaczorowską, córkę prezydenta Polski na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego. Wzdłuż alei na kamiennych obeliskach widnieją odciski dłoni dotychczasowych prezydentów Polski: Ryszarda Kaczorowskiego, Lecha Wałęsy, Aleksandra Kwaśniewskiego, Lecha Kaczyńskiego oraz Bronisława Komorowskiego.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.3 °C (32.6 °F)
  • prędkość wiatru: 2.54 km/h (1.58 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 77 °
  • zachmurzenie: 62 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Deptak w miejscowości Łeba

Deptak

Powiązane kategorie z kamerą nr 908:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.