Środa, 24.04.2024 23:21

Łeba ↓

Łeba - Camping Przymorze

Camping Przymorze
Link źródłowy

Łeba kamera na Camping Przymorze

Kamera usytuowana jest na spokojnym i zadbanym Campingu "Przymorze" zlokalizowanym przy ulicy Nadmorskiej 9 w Łebie. Dojście z campingu na plażę zajmuje niespełna 8 minut, centrum miasta oddalone jest o około 20 minut spacerem.

Ceny noclegów zaczynają się już od 10 złotych. Dostępne są także atrakcyjne rabaty i pakiety. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, kończy o 10.00 w dniu wyjazdu. Rezerwacje możliwe są mailowo lub telefonicznie, na dane kontaktowe podane na stronie internetowej.

W ofercie noclegowej ośrodka znajdują się domki drewniane oraz miejsca parkingowe dla camperów i przyczep, a także miejsce do rozbicia namiotów. Każde z miejsc wyposażone jest w przyłącze elektryczne. Dla gości udostępnione są świetlica, kuchnia, łazienki, plac zabaw oraz boisko do siatkówki. Na miejscu można zaopatrzyć się także w podstawowe produkty spożywcze jak warzywa czy ryby, a w razie potrzeby także w leki. Camping położony jest w zacisznej i spokojnej okolicy, mimo to w nocy o relaks i spokojny sen wypoczywających dba profesjonalna firma ochroniarska.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.3 °C (32.6 °F)
  • prędkość wiatru: 3.51 km/h (2.18 mph)
  • wilgotność powietrza: 79 %
  • kierunek wiatru: 75 °
  • zachmurzenie: 74 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1007 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Camping Przymorze w miejscowości Łeba

Camping Przymorze

Powiązane kategorie z kamerą nr 480:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.