Czwartek, 30.05.2024 06:38

Jabłonowo Pomorskie - Ul. Główna

Ul. Główna
Link źródłowy

Jabłonowo Pomorskie kamera na ul. Główną

Jabłonowo Pomorskie to bardzo małe miasteczko, liczące około 4000 mieszkańców, usytuowane w powiecie brodnickim, rozciągającym się w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Jest największym miastem gminy Jabłonowo Pomorskie i lokalnym centrum handlowo-usługowym. W miasteczku znajduje się także bardzo ważny węzeł kolejowy.

Kamera, udostępniająca powyższe zdjęcia, zamontowana została w Jabłonowie Pomorskim, przy ulicy Głównej, tuż nieopodal Urzędu Miasta. Z turystycznego punktu widzenia, powyższy widok raczej nie należy do nazbyt atrakcyjnych, niemniej jednak ukazuje część miasta. Jabłonowo Pomorskie, choć raczej nigdy nie stanie się ważnym punktem na turystycznej mapie Polski, warto odwiedzić przebywając w pobliżu lub przejeżdżając.

W Jabłonowie znajdują się w sumie dwa zabytki, a należą do nich: kościół parafialny pw. św. Wojciecha, wzniesiony w 1865 roku oraz neogotycki pałac (obecnie klasztor Sióstr Pasterek), wybudowany w latach 1854-1859. Niewątpliwie są to obiekty, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14 °C (57.3 °F)
  • prędkość wiatru: 3.43 km/h (2.13 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 105 °
  • zachmurzenie: 96 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Główna w miejscowości Jabłonowo Pomorskie

Ul. Główna

Powiązane kategorie z kamerą nr 1178:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.