Kamery na drogach
Hel ↓
- Ulica Dworcowa
- Ulica Dworcowa
- Bulwar Nadmorski
- Bulwar Nadmorski
- Helskie Jajo
- Helskie Jajo
- Port jachtowy
- Port jachtowy
- Promenada
- Promenada
- Deptak
- Deptak
Hel - Port jachtowy
Hel kamera na port jachtowy
Port na Helu bez wątpienia jest jedną z największych atrakcji turystycznych miasta. Każdego roku, w sezonie letnim, do portu przypływają liczne jachty, dość często z turystami z zagranicy, a także i z Polski.
Możliwość podziwiania wpływających i wypływających, a nawet przycumowanych jednostek pływających to świetna sprawa, szczególnie dla osób, które na co dzień nie mają takiej możliwości. Przy marinie od lat funkcjonuje Muzeum Rybołówstwa, które zlokalizowane jest w kościele wybudowanym w XV wieku. Ponadto w pobliżu znajdują się chaty rybackie z XIX wieku, latarnia morska, zabytki militarne, a także fokarium, które jest obowiązkowym punktem zwiedzania Helu.
Marina usytuowana jest na końcu Półwyspu Helskiego, w Porcie Rybackim. Miejsca postojowe znajdują się przy pomostach pływających, dostępne są dla jednostek o długości do 11 metrów. Kolejne znajdują się przy keji w basenie jachtowym.
Kamery w pobliżu
- Hel - Deptak292m
- Hel - Promenada980m
Aktualna pogoda

- temperatura: 12.5 °C (54.5 °F)
- prędkość wiatru: 7.52 km/h (4.67 mph)
- wilgotność powietrza: 94 %
- kierunek wiatru: 360 °
- zachmurzenie: 93 %
- ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa
Przykładowy obraz z kamery: Port jachtowy w miejscowości Hel

Powiązane kategorie z kamerą nr 495:
Dodaj komentarz
Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.