Niedziela, 26.03.2023 22:53

Gdańsk - Aleja Grunwaldzka

Aleja Grunwaldzka
Link źródłowy

Gdańsk kamera na Aleję Grunwaldzką

Kamery internetowe mają coraz szersze zastosowanie w życiu codziennym. Coraz więcej widoków z kamer udostępnianych jest do internetu, dzięki czemu wielu turystów, którzy rozważają urlop w danym mieście, ma szansę zobaczyć daną miejscowość w zaciszu swojego domu i zdecydować o ewentualnej wyprawie.

Coraz częściej zostają udostępnione do internetu kamery z widokiem na drogi. Zazwyczaj są to kamery o bardzo słabej jakości i nie ukazują nic szczególnie ciekawego z turystycznego punktu widzenia. Jednak dla osób przebywających np. w Gdańsku, widok z tej kamery może się okazać niesłychanie przydatny przy planowaniu podróży.

Na obrazie z kamery widoczna jest ulica Grunwaldzka w Gdańsku. Stanowi ona część głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, a także drogi wojewódzkiej nr 468. Aleja Grunwaldzka jest kontynuacją Alei Niepodległości w Sopocie, która z kolei jest kontynuacją Alei Zwycięstwa w Gdyni. Widok z tej kamery powinien bez problemu otworzyć się na każdej przeglądarce, a także w każdym smartfonie i tablecie wyposażonym w system Android, Windows lub IOS.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3.1 °C (37.6 °F)
  • prędkość wiatru: 8.27 km/h (5.14 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 270 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 991 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Aleja Grunwaldzka w miejscowości Gdańsk

Aleja Grunwaldzka

Powiązane kategorie z kamerą nr 470:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.