Poniedziałek, 24.06.2024 05:18

Czarna Góra gm. Czarna ↓

  • Wielka Pętla Bieszczadzka

Czarna Góra gm. Czarna - Wielka Pętla Bieszczadzka

Wielka Pętla Bieszczadzka
Link źródłowy

Czarna Góra kamera na Wielką Pętlę Bieszczadzką

Miłośnicy podróży samochodowych z pewnością słyszeli o Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, będącej największym wyzwaniem dla miłośników czterech kół w Polsce. Droga sama w sobie stanowi jedną z największych atrakcji Bieszczad, ze względu na bajeczne widoki z niej roztaczające się.

Za punkt startowy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej uważa się Lesko. Wielka Pętla przebiega przez drogę wojewódzką nr 893 łączącą Lesko z Cisną, a następnie drogą wojewódzką nr 897 przebiegającą przez Wetlinę do Ustrzyk Górnych. Dalej szlak wiedzie drogą wojewódzką nr 896 z Ustrzyk Górnych przez Smolnik i Czarną Górę do Ustrzyk Dolnych, będących ostatnim miastem na trasie. Do Leska możemy powrócić drogą krajową nr 84.

Trasa ta oferuje nie tylko fenomenalne widoki, ale także naprawdę solidne wrażenia zza kierownicy. Droga zapewnia wszystko, o czym może marzyć doświadczony kierowca. Szybkie, otwarte zakręty, które właściwie możemy pokonać jadąc na wprost oraz ciasne i ślepe nawroty wystawiające nasze umiejętności na próbę.

Kamera internetowa przekazująca obraz na żywo została zamontowana w niewielkiej wsi Czarna Góra, która stanowi doskonałe miejsce odpoczynku na trasie. We wsi znajduje się kilka sklepów, w których można zaopatrzyć się w prowiant na dalszą drogę, a także ciekawa i zabytkowa cerkiew wybudowana w pierwszej połowie XIX wieku.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.3 °C (50.6 °F)
  • prędkość wiatru: 0.72 km/h (0.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 181 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wielka Pętla Bieszczadzka w miejscowości Czarna Góra gm. Czarna

Wielka Pętla Bieszczadzka

Powiązane kategorie z kamerą nr 846:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.