Piątek, 21.06.2024 15:43

Białka Tatrzańska - Hotel Bania

Białka Tatrzańska kamera na Hotel Bania

Obraz z kamery prezentuje czterogwiazdkowy Hotel Bania położony w Białce Tatrzańskiej na terenie ośrodka narciarskiego Bania. W hotelu znajdują się baseny termalne, które niewątpliwie pomogą zrelaksować się po całodziennym szusowaniu na nartach lub po długich wędrówkach górskich. Największą zaletą hotelu jest jego położenie, praktycznie "na stoku", dzięki czemu jest idealnym miejscem wypoczynkowym dla rodziców z małymi dziećmi.

Łatwe oraz dobrze przygotowane trasy narciarskie, wyciągi przystosowane do najmłodszych oraz początkujących użytkowników nart sprawiają, że ośrodek Bania jest wprost wymarzonym miejscem do nauki jazdy na jednej oraz dwóch deskach. Na obrazie z kamery po lewej stronie widoczna jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego "Waluś", latem w wypożyczalni dostępne są między innymi rowery oraz samochodziki elektryczne (dla dzieci).

Hotel Bania nie należy do najtańszych dlatego z pomocą, dla urlopowiczów o mniej zasobnych portfelach, przychodzą pensjonaty oraz kwatery prywatne, których nie brakuje w całym mieście. Białkę Tatrzańską warto odwiedzić o każdej porze roku, szereg możliwości spędzenia wolnego czasu, świeże powietrze oraz sielankowa atmosfera, daje gwarancję udanego wypoczynku.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 28.4 °C (83.1 °F)
  • prędkość wiatru: 1.06 km/h (0.66 mph)
  • wilgotność powietrza: 53 %
  • kierunek wiatru: 86 °
  • zachmurzenie: 39 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Hotel Bania w miejscowości Białka Tatrzańska

Hotel Bania

Powiązane kategorie z kamerą nr 160:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.