Wtorek, 13.04.2021 03:47

Zalezianka - Kierunek Warszawa łącznica DS 7

Kierunek Warszawa łącznica DS 7
Link źródłowy

Zalezianka kierunek Warszawa łącznica DS 7

Ukazane powyżej zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej na terenie niewielkiej wsi Zalezianka. Obiektyw kamery skierowany został na drogę krajową numer 7, na łącznice wiodącą w stronę Warszawy.

p>W odległości zaledwie 30 kilometrów od Zalezianki usytuowany jest Wąchock, słynne miasteczko w województwie świętokrzyskim. Wąchock jest ważnym punktem na turystycznej mapie województwa, a także Polski, bowiem przez miasto przechodzi międzynarodowy Szlak Cysterski, będący częścią Europejskiego Szlaku Kulturowego. Historia powstania Wąchocka jest ściśle związana z działającym tutaj opactwem Cystersów. I zdecydowanie, jest to najważniejszy punkt turystyczny na mapie miasta.

Turystom przybywającym do Wąchocka latem możemy polecić Zalew Wąchocki, który powstał w 2008 roku i od samego początku stanowi ogromną atrakcję zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Miłośnikom przyrodniczych ciekawostek polecamy wizytę w Lessowym Wąwozie Rocław, którego długość wynosi kilkaset metrów, szerokość 30 metrów i głębokość około 15 metrów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3.5 °C (38.4 °F)
  • prędkość wiatru: 7.31 km/h (4.54 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 326 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kierunek Warszawa łącznica DS 7 w miejscowości Zalezianka

Kierunek Warszawa łącznica DS 7

Powiązane kategorie z kamerą nr 1308:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.