Poniedziałek, 15.07.2024 01:06

Władysławowo - Rondo

Rondo
Link źródłowy

Władysławowo kamera na żywo na Rondo

Kamera, przekazująca powyższy obraz na żywo, zamontowana została przy rondzie we Władysławowie. Przebiega przez nie droga wojewódzka nr 216 wiodąca z Redy, aż na Hel. W sezonie letnim jest to droga niezwykle zakorkowana, więc pomimo, iż powyższy obraz z kamery nie należy do nazbyt atrakcyjnych, może przydać się turystom.

Plaża to bez wątpienia największa atrakcja Władysławowa. Niemniej jednak warto poświęcić nieco czasu na poznanie i zwiedzanie miasteczka, które w swoim zanadrzu ma wiele atrakcji. Przechadzając się po Władysławowie turyści powinni zwrócić szczególną uwagę na Latarnię Morską Rozewie, a także kapitalny Dom Rybaka z wieżą, z której roztacza się fenomenalna panorama na Przylądek Rozewie, Zatokę Pucką oraz oczywiście Mierzeje Helską.

Władysławowo jest doskonale przygotowane do podjęcia turystów. W mieście funkcjonuje bardzo dobrze rozbudowana baza noclegowa oraz gastronomiczna. Turyści mogą wybierać w szerokiej ofercie hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych, domków letniskowych i pól kempingowych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.5 °C (58 °F)
  • prędkość wiatru: 4.33 km/h (2.69 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 162 °
  • zachmurzenie: 92 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rondo w miejscowości Władysławowo

Rondo

Powiązane kategorie z kamerą nr 1214:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.