Środa, 22.05.2024 23:42

Władysławowo - Dzielnica Cetniewo

Dzielnica Cetniewo

Władysławowo kamera w dzielnicy Cetniewo

Szklanym okiem kamery możecie podejrzeć panoramę roztaczającą się z centrum Władysławowa na dzielnicę Cetniewo. Jest to dość ciekawy widok, tym bardziej, że w oddali dostrzec możecie Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, który jest nowoczesnym kompleksem sportowo-rekreacyjnym. Usytuowany jest on w parku, kilkaset metrów od morza.

Ponadto w oddali widoczny jest krótki odcinek plaży, dalsza jej część zasłonięta jest przez pasmo drzew. Rozległa plaża ze strzeżonymi kąpieliskami jest niewątpliwie najważniejszą atrakcją tej części miasta. Latem znajdziemy tutaj moc atrakcji, które w dużej mierze skierowane są co prawda do najmłodszych np. dmuchane konstrukcje, lecz dorośli z pewnością na cetniewskiej plaży nudzić się nie będą. Urlopowicze mają do dyspozycji wypożyczalnię sprzętu wodnego, liczne punkty gastronomiczne, a wieczorem organizowane są tutaj różnego rodzaju eventy, a także dyskoteki.

Poza sezonem cetniewska plaża to idealne miejsce spacerowe dla entuzjastów nordic walkingu, czyli spaceru z kijkami. Tutejsza plaża nie jest podmywana przez morze co sprawia, że jej szerokość się nie zmienia. Jest to spowodowane specyficznym układem prądów morskich.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.8 °C (67.6 °F)
  • prędkość wiatru: 9.4 km/h (5.84 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 100 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dzielnica Cetniewo w miejscowości Władysławowo

Dzielnica Cetniewo

Powiązane kategorie z kamerą nr 394:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.