Czwartek, 01.12.2022 04:45

Władysławowo - Dzielnica Centrum

Dzielnica Centrum

Władysławowo kamera w centrum miasta

Władysławowo jest niezwykle popularną miejscowością nadmorską. Powietrze nasycone jodem, wspaniały mikroklimat, a także bardzo czyste i zadbane plaże sprawiają, że Władysławowo jest idealną propozycją dla osób szukających pomysłu na letni wypoczynek.

Oprócz wcześniej wspomnianej plaży, na urlopowiczów czeka również Dom Rybaka, port rybacki, a także liczne smażalnie ryb, gdzie będziecie mogli spróbować świeżej, smacznej bałtyckiej rybki. Amatorzy mocnych wrażeń mają do dyspozycji Lunapark Sowiński. To właśnie tutaj funkcjonuje największa kolejka górska w Polsce. Przejażdżka kolejką z pewnością pozostawi pełne emocji wspomnienia na długie lata. Amatorzy aktywnego, lecz mniej intensywnego wypoczynku, a także miłośnicy sportu powinni wybrać się na spacer do Alei Gwiazd Sportowców. Promenadą, dojdziecie także do plaży, która o każdej porze roku jest fantastycznym miejscem spacerowym.

Obraz z tej kamery może i nie ukazuje nic szczególnego, ot zwykłe blokowisko w centrum miasta, lecz położone tak blisko morza, nagle staje się atrakcyjne.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 2.2 °C (35.9 °F)
  • prędkość wiatru: 6.05 km/h (3.76 mph)
  • wilgotność powietrza: 70 %
  • kierunek wiatru: 135 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1032 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dzielnica Centrum w miejscowości Władysławowo

Dzielnica Centrum

Powiązane kategorie z kamerą nr 393:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.