Czwartek, 25.04.2024 00:19

Świebodzin - Droga do Gorzowa Wielkopolskiego S3

Droga do Gorzowa Wielkopolskiego S3
Link źródłowy

Świebodzin kamera droga Gorzowa Wlkp S3

Świebodzin to znana w Polsce miejscowość, leżąca w powiecie świebodzińskim, województwie dolnośląskim. Obecnie najbardziej rozpoznawalnym elementem Świebodzina bez wątpienia jest pomnik Chrystusa Króla, lecz nie jest to jedyny obiekt, który warto tutaj zobaczyć!

W Świebodzinie warto zobaczyć Rynek, będący głównym placem miasta. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, a jego największą dumą jest zabytkowy Ratusz wzniesiony w XVI wieku, nad którym góruje wieża zegarowa zwieńczona krenelażem. Ponadto na Rynku warto zwrócić szczególną uwagę na ciekawe kamienice otaczające plac, a od stosunkowo niedawna można tutaj także podziwiać ławeczkę Czesława Niemena.

Obiektyw kamery skierowany został na drogę krajową numer 3 - odcinek ekspresowy, na północ w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego, który oddalony jest o około 80 kilometrów na północ. Ze Świebodzina do samego Gorzowa Wielkopolskiego wiedzie droga ekspresowa numer 3. Natomiast obwodnica Gorzowa Wielkopolskiego przebiegająca na zachód od centrum miasta nie posiada statusu drogi ekspresowej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 5 °C (40.9 °F)
  • prędkość wiatru: 2.61 km/h (1.62 mph)
  • wilgotność powietrza: 78 %
  • kierunek wiatru: 208 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1005 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Gorzowa Wielkopolskiego S3 w miejscowości Świebodzin

Droga do Gorzowa Wielkopolskiego S3

Powiązane kategorie z kamerą nr 1500:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.