Czwartek, 18.07.2024 06:52

Sucha Beskidzka - Rynek

Sucha Beskidzka kamera online na Rynek

Kamera została zamontowana prawdopodobnie na elewacji budynku położonego tuż przy Rynku, czyli centralnym placu Suchej Beskidzkiej, a jej obiektyw skierowany został na płytę główną placu. Sucha to niewielkie miasteczko, więc przy Rynku nie znajdziemy zbyt wielu restauracji czy też barów, niemniej jednak nie oznacza to, że nie ma ich tu wcale, a turyści będą się nudzić.

Niestety na powyższych zdjęciach z kamery nie jet widoczny jeden z najważniejszych zabytków Suchej - Karczma Rzym. Z perspektywy widoku z kamery, jest ona usytuowana na prawo, w centralnej części Rynku. Karczma Rzym to zabytkowa, dość stara, drewniana budowla, z charakterystycznym czterospadowym dachem wykonanym z gontu. Karczma prawdopodobnie wybudowana została w XVIII wieku, w miejscu, gdzie odbywały się jarmarki. Budynek do dnia dzisiejszego mieści w sobie restaurację oraz kawiarnię.

Karczma Rzym jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów. Lecz osoby, które mają ograniczone środki finansowe zdecydowanie powinny przyjrzeć się cenom, ponieważ są one dość wysokie, jak na tak małe miasteczko. W sumie nie od dziś wiadomo, że za sławą podążają również ceny.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0.64 km/h (0.4 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 58 °
  • zachmurzenie: 58 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rynek w miejscowości Sucha Beskidzka

Rynek

Powiązane kategorie z kamerą nr 1163:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.