Wtorek, 28.09.2021 12:52

Ptaszkowa ↓

Ptaszkowa - Droga do Nowego Sącza DK 28

Droga do Nowego Sącza DK 28
Link źródłowy

Ptaszkowa kamera droga do Nowego Sącza DK 28

Zamontowana kamera, znajduje się w sporej wsi o nazwie Ptaszkowa, która jest położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim. Powyższy obraz przedstawia drogę krajową z numerem 28, skierowaną w stronę Nowego Sącza.

Droga krajowa numer 28 przebiega w południowej części Polski, wzdłuż granicy ze Słowacją, nazywana jest trasą karpacką. Cały jej odcinek wynosi 350 kilometrów i łączy ze sobą województwo małopolskie oraz podkarpackie.

Ptaszkowa to interesujący punkt, jeżeli chodzi o turystykę i rekreację. W miejscowości zlokalizowany jest niebieski szlak turystyczny, prowadzący na szczyt Jaworze o wysokości 882 m n.p.m. Wspaniałe ścieżki przyrodnicze oraz tereny leśne, zadowolą najbardziej wymagających. Przejście całego szlaku zajmuje około 2 godziny, a na jego szczycie znajduje się wieża widokowa o wysokości 30 metrów, z której roztaczają się kapitalne panoramy na okolicę. Warto wspomnieć, że Ptaszkowa słynie również ze sportów zimowych, we wsi znajdziemy wyciąg narciarski oraz trasy biegowe.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.9 °C (55.2 °F)
  • prędkość wiatru: 4.54 km/h (2.82 mph)
  • wilgotność powietrza: 66 %
  • kierunek wiatru: 29 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Nowego Sącza DK 28 w miejscowości Ptaszkowa

Droga do Nowego Sącza DK 28

Powiązane kategorie z kamerą nr 1337:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.