Poniedziałek, 04.12.2023 08:02

Kołobrzeg - Dzielnica portowa

Dzielnica portowa

Kołobrzeg kamera na dzielnicę portową

Kołobrzeg cieszy się niesłychanie dużą popularnością nie tylko wśród polskich turystów, ale i również wśród naszych zachodnich i skandynawskich sąsiadów. Kołobrzeg nazywany jest bardzo często Polską stolicą SPA, i w sumie nic w tym dziwnego, gdyż miasto bardzo dynamicznie się rozwija i znaleźć tu możemy hotele i uzdrowiska oferujące bardzo wysoki standard.

Obraz z kamery mimo, że nie jest najlepszej jakości ukazuje bardzo przyjemny widok na dzielnicę portową, która jest jednocześnie bardzo atrakcyjnym miejscem, jeśli chodzi o zakwaterowanie. Położona jest praktycznie przy samym morzu, przy ujściu rzeki Parsęty, i jak nazwa wskazuje, przy porcie, który jest jedną z najważniejszych atrakcji miasta. Po prawej stronie obrazu z kamery widoczna jest latarnia morska, którą każdy, kto odwiedził Kołobrzeg powinien zobaczyć na własne oczy. Przy odrobinie szczęścia, na obrazie z kamery zobaczycie przepływający statek.

Kołobrzeg to doskonałe miejsce na urlop, gdzie możemy oddać się słodkiemu lenistwu, lub spędzić go bardzo aktywnie. I w sumie nieważny jest sposób wypoczynku, gdyż wspaniały mikroklimat z pewnością wpłynie pozytywnie na zdrowie każdego z was.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1.7 °C (29 °F)
  • prędkość wiatru: 8.98 km/h (5.58 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 230 °
  • zachmurzenie: 72 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dzielnica portowa w miejscowości Kołobrzeg

Dzielnica portowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 380:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.