Czwartek, 18.07.2024 00:41

Jelenia Góra - Plac Ratuszowy

Plac Ratuszowy
Link źródłowy

Jelenia Góra kamera na Rynek z Ratusza

Kamera, przekazująca powyższy obraz, została zamontowana na budynku jeleniogórskiego Ratusza, a jej obiektyw skierowany został w stronę Rynku (od strony ulicy Krótkiej), który tutaj zwany jest Placem Ratuszowym. Bez wątpienia, Rynek jest miejscem, które turysta przybywający do Jeleniej Góry, powinien odwiedzić jako pierwsze.

Jeleniogórski Rynek to niezwykle urocze, otoczone kolorowymi i zabytkowymi kamieniczkami z ciekawymi i ładnymi arkadami, miejsce. Jest to popularny punkt spotkań towarzyskich i rodzinnych mieszkańców miasta. Latem tuż u stóp kamieniczek wystawione zostają ogródki piwne, w których przyjemnie można spędzić czas i poczuć choć trochę klimatu dawnego miasta. Bardzo ciekawym i urokliwym akcentem tutejszego Rynku są kwiaty, które zazwyczaj ustawione zostają na parapetach okien kamienic przez ich mieszkańców.

Kamera online na żywo z ratusza w Jeleniej Górze

Wczytuję widok z ratusza w Jeleniej Górze

Turyści powinni zwrócić szczególną uwagę na stojący pośrodku placu Ratusz, który składa się z dwóch budynków połączonych nadbudówką. W jego najstarszej części mieści się Urząd Stanu Cywilnego wraz z pięknie urządzoną salą. Ratusz na samej górze zwieńczony jest wysoką wieżą, na której w dalszym ciągu znajduje się zegar odmierzający czas. Tuż przy południowej ścianie Ratusza znajduje się popiersie jelenia, przy którym warto "strzelić" sobie zdjęcie.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.4 °C (63.4 °F)
  • prędkość wiatru: 2.03 km/h (1.26 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 230 °
  • zachmurzenie: 12 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac Ratuszowy w miejscowości Jelenia Góra

Plac Ratuszowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 1093:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.