Niedziela, 26.03.2023 11:41

Jaworzno - Rynek na żywo

Rynek na żywo

Jaworzno kamera na żywo na Rynek

Kamera została zamontowana prawdopodobnie na budynku Kolegiaty św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie położonej przy ulicy Pl. Świętego Jana 17. Świątynia wzniesiona została w XVI wieku, a w jej wnętrzu znajduje się cudowny obraz Matki Bożej Jaworznickiej oraz fenomenalny, jeden z największych w Europie, witraż. Kolegiatę zobaczyć możemy na zdjęciach z kamery zatytułowanej "Rynek". Kamera zamontowana została na budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej, która widoczna jest na powyższych zdjęciach z kamery.

Dwa lata temu zakończyła się modernizacja Rynku. Prace obejmowały nie tylko przebudowę płyty Rynku, ale także ulic od niego odbiegających. Jedną z najpoważniejszych zmian było zamknięcie Rynku dla ruchu samochodowego. Plac zyskał przede wszystkim nową nawierzchnię, podświetlane fontanny oraz nowe oświetlenie i tablicę multimedialną.

Obecnie Rynek w Jaworznie to doskonałe miejsce na rodzinne spacery, spotkania, a także idealne miejsce do organizacji imprez kulturalnych i koncertów. Nowe oświetlenie, które doskonale podkreśla wieczorem charakter Rynku, docenione zostało nie tylko przez mieszkańców, ale także turystów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.5 °C (49 °F)
  • prędkość wiatru: 10.85 km/h (6.74 mph)
  • wilgotność powietrza: 67 %
  • kierunek wiatru: 246 °
  • zachmurzenie: 93 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1006 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rynek na żywo w miejscowości Jaworzno

Rynek na żywo

Powiązane kategorie z kamerą nr 1043:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.