Środa, 04.10.2023 16:23

Jaworzno - Rynek na żywo

Rynek na żywo

Jaworzno kamera na żywo na Rynek

Kamera została zamontowana prawdopodobnie na budynku Kolegiaty św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie położonej przy ulicy Pl. Świętego Jana 17. Świątynia wzniesiona została w XVI wieku, a w jej wnętrzu znajduje się cudowny obraz Matki Bożej Jaworznickiej oraz fenomenalny, jeden z największych w Europie, witraż. Kolegiatę zobaczyć możemy na zdjęciach z kamery zatytułowanej "Rynek". Kamera zamontowana została na budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej, która widoczna jest na powyższych zdjęciach z kamery.

Dwa lata temu zakończyła się modernizacja Rynku. Prace obejmowały nie tylko przebudowę płyty Rynku, ale także ulic od niego odbiegających. Jedną z najpoważniejszych zmian było zamknięcie Rynku dla ruchu samochodowego. Plac zyskał przede wszystkim nową nawierzchnię, podświetlane fontanny oraz nowe oświetlenie i tablicę multimedialną.

Obecnie Rynek w Jaworznie to doskonałe miejsce na rodzinne spacery, spotkania, a także idealne miejsce do organizacji imprez kulturalnych i koncertów. Nowe oświetlenie, które doskonale podkreśla wieczorem charakter Rynku, docenione zostało nie tylko przez mieszkańców, ale także turystów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.7 °C (60.2 °F)
  • prędkość wiatru: 5.76 km/h (3.58 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 135 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1037 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rynek na żywo w miejscowości Jaworzno

Rynek na żywo

Powiązane kategorie z kamerą nr 1043:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.