Czwartek, 18.07.2024 01:35

Gliwice - Droga do Gliwic A4

Droga do Gliwic A4
Link źródłowy

Gliwice kamera droga do Gliwic A4

Powyższe zdjęcia wysyłane są przez kamerę zamontowaną tuż przy Autostradzie A4. A obiektyw kamery skierowany został w stronę Gliwic. Autostrada A4 na wysokości Gliwic przebiega na południe od centrum miasta. Na powyższym obrazie, oprócz samej autostrady, widoczny jest także filar utrzymujący wiadukt, po którym biegnie droga krajowa nr 78 wiodąca z Chałupek do Chmielnika, o długości około 230 kilometrów.

Gliwice to miasto, które zdecydowanie warto odwiedzić w celach turystycznych. Jednym z najważniejszych zabytków tego miasta jest Zamek, usytuowany przy ulicy Pod Murami 2. Stara warownia była ważnym elementem średniowiecznych obwarowań miejskich, stanowiła arsenał. Natomiast obecnie w zamku funkcjonuje jeden z oddziałów gliwickiego Muzeum.

Miłośnikom zabytków z czystym sumieniem możemy polecić do zwiedzania Katedrę pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła, usytuowaną przy ulicy Jana Pawła II 5. Budowla wzniesiona została pod koniec XIX wieku i stanowi wybitny przykład budowli neogotyckiej. W katedrze znajdują się fenomenalne organy i bardzo często organizowane są tutaj koncerty organowe.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.9 °C (64.3 °F)
  • prędkość wiatru: 2.32 km/h (1.44 mph)
  • wilgotność powietrza: 91 %
  • kierunek wiatru: 335 °
  • zachmurzenie: 26 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Gliwic A4 w miejscowości Gliwice

Droga do Gliwic A4

Powiązane kategorie z kamerą nr 1243:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.