Poniedziałek, 24.06.2024 04:38

Darłowo - Deptak

Deptak

Darłowo kamera na deptak

Powyższy obraz pochodzi z kamery monitoringu miejskiego kontrolowanego przez darłowską policję. Na szczęście dla nas i dla Was, miłośników Darłowa obraz z tych kamer został udostępniony do internetu. Szklanym okiem kamery obrotowej macie szansę zobaczyć deptak, od skrzyżowania z ul. Rynkową, aż do kościoła św. Jerzego. Przez chwilę widoczna jest również rzeka Wieprza, elektrownia wodna i słynny Zamek Książąt Pomorskich.

Darłowo jest wspaniałą miejscowością wypoczynkową ze względu na ogrom atrakcji czekających na turystów. Nie zawsze nad polskim wybrzeżem panuje piękna i słoneczna pogoda. Turyści przebywający w Darłowie nawet kiedy pogoda nie sprzyja kąpielom morskim nie są skazani na nudę. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasteczka jest słynny Zamek Książąt Pomorskich. Został on wybudowany w stylu gotyckim, a jego budowa rozpoczęła się w 1352 roku.

Zamek Książąt Pomorskich nie jest jedynym zabytkiem architektonicznym w mieście. Warto również zobaczyć Ratusz Miejski, pomnik Rybaka, który zarazem jest fontanną, Bramę Kamienną i Latarnię Morską. W mieście, w pobliżu plaży działa również park linowy.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.4 °C (58 °F)
  • prędkość wiatru: 6.97 km/h (4.33 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 311 °
  • zachmurzenie: 26 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Deptak w miejscowości Darłowo

Deptak

Powiązane kategorie z kamerą nr 442:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.