Poniedziałek, 24.06.2024 06:18

Kamery w Darłowie (2)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Darłowo - opis

Darłowo to niesłychanie popularna miejscowość letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim. Wspaniały klimat miasteczka, szereg możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu oraz liczne zabytki sprawiają, że warto wziąć pod uwagę Darłowo szukając miejsca letniego wypoczynku.

Darłowo dzieli się na dwie dzielnice. Racisław to dzielnica typowo mieszkalna położona w południowej części miasta, zaś Darłówko usytuowane jest w północnej części Darłowa nad Bałtykiem, jest to wypoczynkowa część miasta. Największą, lecz nie jedyną atrakcją miasteczka jest oczywiście plaża, która latem przez znakomitą większość dnia tętni życiem. Na plaży czeka na turystów szereg atrakcji. Spragnieni wodnych szaleństw urlopowicze mogą wybrać się na przejażdżkę skuterem wodnym lub motorówką.

Niestety nawet latem nad morzem pogoda może się zepsuć, lecz nie jesteśmy skazani na nudę. W Darłowie znajduje się dość dużo zabytków architektonicznych. Do najważniejszych należy Zamek Książąt Królewskich, który obowiązkowo musicie zobaczyć przebywając w mieście. Warto również poświęcić czas aby zobaczyć Ratusz Miejski, Pomnik Rybaka (fontanna) oraz Latarnię Morską.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.