Niedziela, 28.11.2021 18:23

Bielawa - Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13

Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13

Bielawa kamera na placu zabaw osiedla XXV-lecia 13

Niewielka Bielawa położona jest w województwie dolnośląskim, między Wałbrzychem a Kłodzkiem. Liczne kamery zainstalowane w mieście pozwalają nam zwiedzić go bez wychodzenia z domu. Aktualnie rozpościera się przed nami widok, na jeden z lepiej wyposażonych placów zabaw bielawskiego osiedla XXV-lecia PRL położonego w południowej części miasta.

Widok z kamery na plac zabaw pozwala nie tylko podziwiać jego infrastrukturę oraz przechadzających się tędy mieszkańców, ale też daje możliwość zdalnego czuwania nad bezpieczeństwem dzieci. Mieszkając w pobliżu możemy kontrolować poczynania niesfornych pociech i ich kolegów. Kamery są też świetnym środkiem sprawowania pieczy nad zbuntowanymi nastolatkami – dużo trudniej ukryć się na „dymka” wiedząc, że „wielki brat” czuwa, obserwując swym okiem poczynania mieszkańców i przypadkowych przechodniów.

Propozycję podglądania młodzieży należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. W końcu zdrowa relacja i silna więź z nastolatkiem powinna być budowana na wzajemnym zaufaniu, a kontrolowanie dziecka na każdym kroku może nadwyrężyć więź łączącą go z opiekunem.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1.3 °C (29.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.57 km/h (2.22 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 324 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 996 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13 w miejscowości Bielawa

Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13

Powiązane kategorie z kamerą nr 765:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.