Poniedziałek, 29.05.2023 03:38

Bielawa - Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13

Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13

Bielawa kamera na placu zabaw osiedla XXV-lecia 13

Niewielka Bielawa położona jest w województwie dolnośląskim, między Wałbrzychem a Kłodzkiem. Liczne kamery zainstalowane w mieście pozwalają nam zwiedzić go bez wychodzenia z domu. Aktualnie rozpościera się przed nami widok, na jeden z lepiej wyposażonych placów zabaw bielawskiego osiedla XXV-lecia PRL położonego w południowej części miasta.

Widok z kamery na plac zabaw pozwala nie tylko podziwiać jego infrastrukturę oraz przechadzających się tędy mieszkańców, ale też daje możliwość zdalnego czuwania nad bezpieczeństwem dzieci. Mieszkając w pobliżu możemy kontrolować poczynania niesfornych pociech i ich kolegów. Kamery są też świetnym środkiem sprawowania pieczy nad zbuntowanymi nastolatkami – dużo trudniej ukryć się na „dymka” wiedząc, że „wielki brat” czuwa, obserwując swym okiem poczynania mieszkańców i przypadkowych przechodniów.

Propozycję podglądania młodzieży należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. W końcu zdrowa relacja i silna więź z nastolatkiem powinna być budowana na wzajemnym zaufaniu, a kontrolowanie dziecka na każdym kroku może nadwyrężyć więź łączącą go z opiekunem.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.5 °C (47.3 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 273 °
  • zachmurzenie: 9 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13 w miejscowości Bielawa

Plac zabaw na osiedlu XXV-lecia 13

Powiązane kategorie z kamerą nr 765:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.